עיצוב אתרי אינטרנט

אתר אינטרנט הוא כלי שיווק הכרחי לכל עסק, קטן או גדול. רוב האנשים מחפשים אתכם ברשת האינטרנט, וחשוב שתהיו שם.
אתר אינטרנט מעוצב, מקצועי ונוח לניווט ולשימוש ישרת אתכם נאמנה. חשוב שתוכלו לעדכן בעצמכם את האתר, להוסיף ולשנות תכנים.
בסטודיול’ה תקבלו ליווי מלא לכל אורך הקמת האתר.

– תכנון מבנה האתר
– עיצוב האתר
– כתיבת תכנים איכותיים ונכונים

בסוף התהליך תקבלו אתר אינטרנט מעוצב וכתוב היטב שתוכלו לנהל בצורה עצמאית, עם תמיכה לאורך כל הדרך.

חמישה דברים שחשוב שיהיו באתר האינטרנט שלך, או מה יהפוך את אתר האינטרנט שלך לכלי שיווק מעולה.

כשלקוח מגיע אלי ומבקש שאקים אתר אינטרנט לעסק שלו, אנחנו מתחילים יחד תהליך שמורכב מכמה שלבים. אפיון, עיצוב, כתיבת תכנים והקמה של אתר האינטרנט. התהליך הזה הוא סוג של הריון, לפעמים קצר ולפעמים ממושך, שבסופו נולד אתר אינטרנט חדש לעולם. כדי שהלידה תהיה   קלה, חשוב שתדעו מה אתם רוצים. בתהליך של הקמת אתר אינטרנט חשוב מאוד שתבואו מוכנים, שתבינו למי פונה אתר האינטרנט שלכם ותדעו איזו אווירה ותוכן ימשכו אותו.

אז מה חשוב שיהיה באתר האינטרנט שלכם?

  1. עיצוב נכון.

נכון שאני מעצבת, ולכן אני רואה את העולם ממשקפיים מסנני עיצוב. אבל אני שומעת הרבה פעמים מלקוחות שבניתי להם אתר אינטרנט, שלקוחות חדשים הגיעו אליהם בעקבות העיצוב של אתר האינטרנט שלהם, אלמנטים של צבעוניות, אימאג’ים או חווית משתמש נוחה יכולים להניע לקוח להגיע אליכם. אימאג’ים טובים מייצרים חוויה רגשית אצל המשתמש באתר האינטרנט. עיצוב נכון מושך את הלקוח להיכנס פנימה לתוך אתר האינטרנט. אתר אינטרנט משעמם ומיושן ייתן תחושה שהעסק שלכם משעמם ומיושן. אתר אינטרנט צבעוני ייתן תחושה של רעננות, אתר אינטרנט סולידי ייתן תחושה של אמינות ועוד אינספור דוגמאות.

  1. אפיון נכון של קהל היעד

השלב הראשון בדרך להקמת אתר אינטרנט הוא בניית פרופיל של קהל הלקוחות של העסק. אתר אינטרנט מדויק צריך לדבר בשפה של קהל היעד, הן מבחינה ויזואלית והן מבחינת התוכן. אם קהל היעד של העסק הוא גברים בעיקר, עיצוב אתר האינטרנט יראה אחרת לגמרי מעיצוב אתר אינטרנט שמיועד לנשים.

  1. עמודים בסיסיים שחובה שיהיו בכל אתר אינטרנט

העמוד הראשון באתר האינטרנט הוא דף הבית. דף הבית הוא השער לאתר האינטרנט שלכם. דף הבית מעוצב בד”כ בצורה שונה משאר העמודים באתר האינטרנט. הוא השער, ולכן חשוב שדף הבית של אתר  האינטרנט יהיה מעוצב בצורה מושכת וקריאה וגם שיכיל אינפורמציה בסיסית על העסק שלכם. חשוב שתהיה בו תמונה גדולה ומושכת או מצגת שקופיות וכמובן מידע תמציתי על מה שהעסק שלכם עוסק בו.

עמוד של “אודות” שמספר על העסק, במידה ומדובר בעסק קטן של איש אחד העמוד הזה יספר על בעל העסק. קורות חיים ורקע מקצועי במקרה שמדובר באתר אינטרנט לעסק “רשמי ומעונב” או סיפור חיים מרגש במקרה שמדובר באתר אינטרנט לעסק שמדבר יותר לרגש של לקוחותיו.

עמוד צור קשר שמכיל את כל פרטי ההתקשרות האפשריים עם העסק שלכם. חשוב שבמספר מקומות באתר האינטרנט שלכם יופיע פרטי ההתקשרות שלכם ולא רק בעמוד צור קשר.

  1. בלוג

בלוג הוא מצרך בסיסי בכל אתר אינטרנט. בלוג הוא הבמה שלכם להציג גרסה לא מעונבת של העסק שלכם. בלוג הוא שרשור אינסופי של מאמרים קצרים וכיפיים שמאפשר לכם להוסיף לאתר האינטרנט שלכם עוד ועוד תכנים עדכניים שגוגל אוהב… היתרון הגדול של בלוג הוא שאפשר להוסיף אליו עוד ועוד חומר ולעבות את אתר האינטרנט ללא שינויים במערכת הניווט שמעצב האתרים בנה עבורכם.

מוזמנים לקרוא בבלוג שלי פה באתר.

 

  1. תוכן טוב

תוכן טוב צריך לדבר בשתי שפות. שפה אחת היא השפה של גוגל ושפה שנייה היא שפת העם. כדי שגוגל יעלה את אתר האינטרנט שלכם למתעניינים הוא יחפש בתכנים שלכם מילות חיפוש מסוימות שכדאי שיופיעו הרבה בתכנים של אתר האינטרנט שלכם. כדי שאנשים אמיתיים יגיעו לאתר האינטרנט שלכם חשוב שהתוכן יהיה מעניין, נגיש וקריא.

אם כל הדברים שכתובים למעלה יהיו באתר האינטרנט שלכם, הרווחתם כלי שיווקי מעולה שיעשה עבורכם עבודה טובה. חשוב שתשקיעו באתר האינטרנט שלכם. גם בעיצוב טוב  – מוזמנים לפנות אלי… וגם בתכנים. תכנים טובים שצריך להוסיף לאתר כל הזמן. קצת כמו צמח שדורש השקייה מתמדת. אם אין לכם זמן לייצר את התכנים האלה, כדאי לקחת כותב תכנים שיעזור.

אשמח ליעץ לכם בכל עת.

הלית