תוצרת טבעון

madeintivon“תוצרת טבעון” הוא פרויקט שנולד במטרה לעזור ולקדם עסקים של נשים בקרית טבעון ובסביבה. שתי בעלות עסקים קטנים בטבעון, שנאבקות כדי לשרוד וכדי שיכירו אותן. מחליטות לעשות.
יום אחד החלטנו שאנחנו נעזור לעצמנו ובדרך נעזור גם לנשים אחרות. יצאנו למסע מדהים, בו הכרנו קבוצה מרתקת של נשים שיוצרות, נשים שמטפלות, נשים שעושות. והעשייה שלהן נהדרת.
התהליך שעברנו דמה לחפירה ארכיאולוגית, חיפשנו ואנחנו עדיין מחפשות את אלה שלא נתקלים בהן בקלות, את אלה שעובדות מהבית, או מהסטודיו. זה לא פשוט, אבל ללא ספק היה כדאי. אנחנו מזמינות אתכם להתעמק בחוברות לקרוא ולהכיר כל אחת ואחת.

מי אנחנו?

הלית קלכמן ועדינה דה פיצ’וטו,
שתינו בעלות עסקים קטנים, שתינו מעצבות גראפיות, גרות בקרית טבעון.
יום אחד התיאשנו מפרסום בערוצים הקיימים והחלטנו להמציא פלטפורמה חדשה ואחרת שתמשוך קדימה את העסקים שלנו ויחד איתנו תעזור לנשים נוספות. את חוברת תוצרת טבעון הראשונה הוצאנו בפסח 2009 ובקרוב תצא החוברת השמינית.

 חלוקת החוברות

החוברות יוצאות לאור פעמיים בשנה, בפסח ובחגי תשרי.
אנחנו מחלקות כ 11,000 עותקים
לישובים: רמת ישי, נופית, כפר יהושע, יקנעם מושבה,בית לחם הגלילית, אלוני אבא, קיבוץ אלונים,שער העמקים, תמרת, גבעת אלה, שמשית,אלון הגליל, מצפה עדי ובית שערים.

איך מצטרפות?

בנות יקרות, רוצות להצטרף לפרויקט “תוצרת טבעון”?
אתן מוזמנות להתקשר:
הלית: 052-3847517  |  עדינה: 054-5983067או לשלוח מייל: halit111@bezeqint.netנשמח לשוחח או להיפגש ויחד לחשוב מחדש על איך להציג את העסק שלכן בצורה הטובה והמושכת ביותר.

אתן מוזמנות לפרסם בחוברת או באתר וליהנות מפרסום מיטבי ועובד במחירים שפויים.

נשתמע

עדינה והלית