עיצוב ביתן לתערוכת טימבר 2019

פעם שלישית גלידה. כנראה שיש בזה משהו…

לפני כמה חודשים, אסי מא.ר השחזות-א.י.ה בע”מ התקשר אלי ואמר שתערוכת טימבר 2019 מתקרבת. הוא ביקש שאעצב עבורם בפעם השלישית ביתן לתערוכה. התרגשתי ומיד התגייסתי למשימה.

הכל התחיל בשנת 2015, כשדני יצחקי ז”ל, המנכ”ל שלהם, פנה אלי וביקש שאעצב עבורם ביתן לתערוכה. בכלל לא היה לי ניסיון בעיצוב תערוכות. הכרתי טוב את החברה, עיצבתי להם את הלוגו  (כשהתאחדו עם א.י.ה החברה של דני) כשהיו צריכים ביתן לתערוכה, נראה להם טבעי לפנות אלי. אני לעומתם קצת חששתי, לא היה לי נסיון בעיצוב תערוכות, אבל דני היה אדם כזה, שתמיד נותן לך תחושה שאת יכולה לעשות הכול.

יצאנו לדרך. למדתי את הנושא תוך כדי ריצה. הכרתי מושגים חדשים כמו טראסים,  ופגשתי ספקים מקסימים שעזרו לנו בהקמת הביתן. הביתן יצא מוצלח מאוד והביא הרבה מכירות ולקוחות חדשים לחברה.

ב-2017 שוב פנו אלי והפעם עיצבתי ביתן קצת שונה, אבל במבנה דומה.

לפני שנה, בינואר 2019, נפטר דני יצחקי ממחלת הסרטן. הוא היה איש מקסים ומלא חיים שאהב אנשים ואנשים אהבו אותו מאוד. דעתן, אומר כל מה שהוא חושב ומלא בטוב. הוא חסר מאוד, לכל מי שהכיר אותו.

כשאסי פנה אלי לפני כמה חודשים ואמר לי ש”טימבר 2019″ מתקרבת, שמחתי, אבל בעיקר התמלאתי בגעגועים. ידעתי שבלי דני זה לא יהיה אותו דבר. אבל היה לי ברור שדני היה רוצה שאעזור להם.

הפעם האתגר היה גדול יותר – ביתן גדול וממוקם במרכז התערוכה, פתוח לארבעה כיוונים. האפשרויות היו רבות ובסוף התכנסנו למבנה של שלושה גשרים גדולים עם הדפסות ענק של מוצרים ושולחן בר ארוך שישמש לאחסון ולישיבה. מכיוון שהשנה נוספו דרישות של הנגשה (חשוב מאוד בעיני), הוספנו פינת ישיבה נמוכה  והנגשנו את התצוגה.

 

ככה זה נראה בתכנית לביצוע שהעברתי לחברת ניו ליין שביצעה את הפרויקט

 

 

וככה זה נראה במציאות…

לצערי הפעם לא הצלחתי להגיע לתערוכה. עניינים משפחתיים לא אפשרו לי להגיע לתל אביב בשלושת ימי התערוכה. שיגעתי את אסי והוא שלח לי תמונות מכל זווית אפשרית. אני מרוצה ממה שיצא!

נתראה בטימבר 2021 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *