המלצות

הי הלית
מצרפת כמה מילים על העבודה איתך
את הלית הכרתי בעקבות הפרסום בחוברת של תוצרת טבעון לפני כ 4 שנים. כבר מהרגע הראשון נוצר חיבור מצויין והרגשתי שהלית מבינה אותי,מבינה מאיפה אני באה ולאן אני רוצה ללכת מבחינה מקצועית בדרכי החדשה כמדריכת הנקה והכנה ללידה.
בשלב מאוחר יותר רציתי לשדרג את האתר שלי. הוא היה זקוק להקמה מחדש, רענון רציני, למעשה להפוך אותו לאתר מקצועי ומזמין. היה לי ברור שאני פונה להלית בעניין הזה. מאותו שלב הלית ליוותה אותי צעד צעד, החל מעיצוב לוגו מתאים ועד ללידתו של האתר- רק שההריון היה הרבה יותר קצר…תוך זמן קצר יחסית לבקשתי, היא העמידה אתר, פלייר וכרטיס ביקור מקצועיים, מהודרים ששידרו את המסרים שלי- את מי שאני.
חשוב לציין שגם לאחר שסיימנו את ההתקשרות ביננו, הלית המשיכה ללוות אותי כשנתקלתי בבעיות טכניות הקשורות לאתר ותמיד הייתה לה עצה טובה ומועילה ברמה העסקית.
מאד מאד מברכת על הקשר ביננו ומקווה להתפתח עוד בהמשך ביחד עם הלית…
ממליצה בחום לכל מי שצריך מעצבת גרפית מקצועית מאד, אמינה, שעובדת מכל הלב ועומדת מאחורי כל מילה שלה.
קמליה סגל
מדריכת הנקה והכנה ללידה מטבעון


להלית היקרה,
אני מבקשת להודות לך ולהביע את הערכתי על העבודה אשר ביצעת עבורי .
בזכות המסירות והמקצועיות שלך “נולד” האתר שלי  ( עליו אני מקבלת מחמאות רבות ) ובהמשך עיצבת עבורי מוצרים נלווים לצורך מיתוג העסק.( כרטיסי ביקור, לוגו, ופליירים )
הגעתי אלייך לאחר שבדקתי מספר בעלי מקצוע בתחום העיצוב ובניית האתרים.
החלטתי לעבוד איתך משום שידעתי שאת תביני את הראש שלי, תהיי סבלנית לכל הצרכים שלי שיעלו במהלך העבודה המשותפת ,שאוכל להתלבט ולהתייעץ ולחוש שיש אוזן קשבת ויד רגישה ואינטליגנטית שעובדת איתי.
את אדם ואיש מקצוע שנעים לי לעבוד איתו בהיבט המקצועי ובהיבט המסחרי, ולכן המלצתי עלייך למספר בעלות עסקים ואמשיך להמליץ.

הילה פינקלשטיין


הלית קלכמן – מעצבת גראפית, היא לא רק מעצבת גראפית. היא פשוט קוסמת. אחרי שבקשתי שתעצב לי כרטיס ביקור חדש ואחרי שיחה קצרה של בירור כמה פרטים בסיסיים – הלית עצבה כרטיס ביקור שנראה כאילו היא קראה את הלב שלי. אמנם היו ארבע אפשרויות שונות שהלית עיצבה. אבל שתינו ידענו באיזו מהן אבחר.
לכן, אם אתם מחפשים מעצבת גראפית מקסימה, נעימה, חכמה ומבינה ללבכם – הלית היא הכתובת.
וברור שאני ממליצה מכל הלב. בחום רב.
תודה!
אורנה חצרוני גרפולוגית ומנחת מעגלי הקשבה